A505 Oda, Bina 1, No.1 1 Zhong Ji Zhi Gu Sanayi Bölgesi, Nan Shan Yolu, Yüksek ve Yeni Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Song Shan Hu, Dongguan, Guangdong Eyaleti, Çin
Ana sayfa

Dong Guan City Vilsun Electronics Co., Ltd

iyi kalite PS4 Taşınabilir Monitör satış için
iyi kalite PS4 Taşınabilir Monitör satış için
Bu monitör kesinlikle bu taşınabilir mikro masaüstünün (doku kutusunun büyüklüğü ile ilgili) uygulanabilir bir oyun teçhizatı haline gelmesinin anahtarıdır.

—— Daniel Loeb

TV çok hafiftir, eğer bir şey varsa biraz kalın, ama genel olarak oyun çantama çok rahat uyuyor. Bir ipad pro, 17.3 oyun dizüstü bilgisayarı ve PS4 slim ile uyumlu ve muhtemelen çantadaki en hafif şey.

—— Anthony Tyler Wright

Ne zaman gidersem gideyim, Nintendo Switch'imdeki küçük ekranı kullanırken sıkışıp kalmaktan nefret ediyorum. Bu monitörü keşfettikten sonra durum tamamen değişti.

—— Charles Magnuson

Ben sohbet şimdi

Dong Guan City Vilsun Electronics Co., Ltd

1 2 3 4
Dong Guan City Vilsun Electronics Co., Ltd Dong Guan City Vilsun Electronics Co., Ltd Dong Guan City Vilsun Electronics Co., Ltd Dong Guan City Vilsun Electronics Co., Ltd
Açık Resepsiyon Ofis Patron Ekibimiz

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Batı Avrupa
Dünya çapında
Markalar : G-KATLI
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 1000000-1500000
İhracat p.c : 80% - 90%
Ar-Ge ve e-spor LED monitör ve konsol oyun çevre birimleri üretiminde uzmanlaşmış bir şirketiz. Şirket daha önce Medion TV ve Sony Play Station konsol monitörleri için tek ODM üreticisi olan 11 yıldan fazla Ar-Ge ve üretim tecrübesine sahip olan Shenzhen Losang Enmar Electronics Co, Ltd olarak seçildi.

UHD, QHD, QHD 144Hz, FHD 144Hz ürünlerimiz, teknolojideki en iyi markalarla aynı çizgidedir ve bazı hususlar daha da iyidir. Over Clock, Free Sync, G-Sync, HDR vb. Gibi fonksiyonlar ürünlerimizde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bizim ODM ürünlerimiz Güney Kore, Japonya ve Amerika'da en çok satanlar arasında.

Teknik liderliğimiz ve bağlılığımız, markamızı “G-STORY” olarak Çin'in en iyi markalarından biri haline getirip küresel olarak genişlemesini sağladı. Dünyanın her köşesinde oyun meraklılarına yeni teknoloji ve yenilikçi ürünler getirmeyi umuyoruz.

İletişim bilgileri
Dong Guan City Vilsun Electronics Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. Yuan

Tel: 86-189-38558853

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)